ПРЕС-РЕЛІЗ

17-2

«Не шукай роботу, а… створи її сам!» – рецепти успіху від підприємців

Рівненщини і Волині

Серію відеороликів про молодих успішних місцевих підприємців підготувала команда проекту “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону”.

У коротких відвертих відео-розповідях молодих підприємців – про те з чого все починалось, про труднощі та успіхи, переваги та недоліки власної справи.

– Сьогодні серед молоді дуже мало бажаючих розпочати свою справу, – говорить Петро Коржевський, заступник начальника управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації. – Очевидно, що потрібно стимулювати молодих людей до цього. Економіки успішних країн якраз і тримаються на малому та середньому бізнесі. Сподіваюсь, молоді люди, які подивляться ці відео, хоча б задумаються: «А чому б не спробувати й мені?»

Відеоролики тривалістю 3-4 хвилини планується поширювати через популярні пабліки в соціальних мережах та на місцевих телеканалах.

Переглянути (завантажити) їх можна за посиланням:

https://www.voutube.com/watch?v=fuvhqkf57zI&t

https://www.youtube.com/watch?v=wb6qxLwpma0

https://www.youtube.com/watch?v=3Hs3Zc1V7WU

https://www.youtube.com/watch?v=WNhnKGDF69w&t

Проект “Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону” передбачає проведення дослідження стану ринку праці в Рівненській та Волинській області, закупівлю обладнання для підготовки робітників за професіями, які визначені з урахуванням потреб роботодавців субрегіону, навчання та мотивація молоді для започаткування власної справи. Проект розпочався у вересні 2014 року і триватиме 36 місяців.

Проект виконується Управлінням освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації у партнерстві з Управлінням освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинським ресурсним центром в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Контакти для отримання додаткової інформації: Ігор Воляник, менеджера проекту, e-mail: vrcrivne@gmail.com, тел.: +38(067) 798 40 43.

17