Спортивна робота

Фізична культура і спорт є важливою складовою частиною виховного процесу дітей і підлітків, учнівської та студентської молоді. Вони відіграють значну роль у зміцненні здоров’я, підвищенні фізичних і функціональних можливостей організму людини, забезпеченні здорового способу життя.

В нашому професійному ліцеї постійно ведеться робота щодо забезпечення якісного фізичного виховання учнів. Освітній процес забезпечують досвідчені викладачі фізичного виховання. Для цього створена необхідна матеріально-технічна база.

Так, в ліцеї функціонують волейбольний, баскетбольний та футбольний спортивні майданчики, смуга перешкод. Облаштована спортивна зала для уроків та ігрових видів спорту, обладнаний зал важкої атлетики та  зал аеробіки.

Цьогоріч при сприянні адміністрації навчального закладу проведений капітальний ремонт залу важкої атлетики. Власними силами встановлені спортивні тренажери.

В нашому ліцеї функціонують спортивні секції, що сприяють гармонійному розвитку фізичних здібностей учнів та зайнятості в позаурочний час, а саме: секція баскетболу, волейболу, секція настільного тенісу, атлетичної гімнастики, оздоровчої аеробіки.

IMG_20190416_101338 DSC01480
55437896_1530258677105173_8568213172857602048_n DSC01453
IMG_20181017_145308_HDR IMG_20181018_142938_HDR
DSC01444 IMG_20181101_160541_HDR
IMG_20181023_143952_HDR DSC01395

Десять фактів про користь фізкультури

  1. Регулярні фізичні навантаження покращують діяльність мозку

Фізичні навантаження підвищують вироблення серотоніну в головному мозку, який суттєво впливає на якість його роботи. Цілком очевидним є той факт, що люди з доброю фізичною підготовкою більш успішні на роботі, у них, як правило, хороша кар’єра. Крім цього, такі люди нечасто хворіють і дуже рідко знаходяться в поганому настрої.

  1. Спорт – чудові ліки від стресу

Будь-які фізичні навантаження викликають реакцію розслаблення. Така реакція безумовно служить потужним чинником відволікання. Фітнес дійсно здатний запобігти початкові депресії і допоможе впоратися з будь-якими стресовими ситуаціями більш оперативно і з найменшими втратами для здоров’я.

  1. Фізкультура заряджає енергією

Навіть 20-30 хвилин, присвячених ранковій зарядці, здатні повністю змінити весь день! Під час фізичних навантажень в організмі виробляються, так звані, гормони щастя – ендорфіни. Завдяки цим гормонам, людина відчуває приплив енергії, істотно підвищується працездатність, поліпшується настрій.

  1. Підібрати оптимальний час для занять спортом дуже легко!

Найголовніше в цій справі – навчитися оптимізації, тобто навчитися «вбивати двох зайців одним пострілом». Наприклад, можна провести вихідний в парку разом з родиною і покататися на роликах або велосипедах, пограти в бадмінтон або поплавати на човні. Зрештою, щоденна вечірня прогулянка з дітьми – рівносильна заняттям фітнесом в залі. Виконувати деякі фізичні вправи можна в поєднанні з обов’язками по будинку або під час перегляду фільмів. Немає необхідності виділяти певний час на похід в зал, можна робити вправи протягом дня, наприклад по 5-10 хвилин 3-4 рази на день. Головне – бажання!

  1. Спорт допомагає будувати стосунки

На заняття спортом можна брати своїх близьких чи родичів. Наскільки кращими стануть ваші стосунки, якщо пару разів на тиждень ви і ваш партнер, ваші діти, ваша сестра або брат, подруга або друг, будуть проводити з вами час в спортивному залі. Спорт – це теж праця, а спільна праця об’єднує!

  1. Фізкультура – це чудовий засіб від хвороб!

Вправи зміцнюють всі м’язи і зв’язки, робляться більш рухливими суглоби – це факт. Завдяки загальному тонусу організму, загартовується імунна система, краще починає працювати серцево-судинна система, знижується рівень холестерину в крові. Це далеко не повний список захворювань, які можна уникнути, регулярно займаючись спортом. За великим рахунком, хороша фізична форма – це запорука доброго здоров’я.

  1. Серце від занять спортом, працює краще

Заняття фізичними вправами зміцнюють м’язи, а оскільки серцевий м’яз є найбільш важливим в нашому організмі, то і він також зміцнюється. У результаті з кожним новим тренуванням виконувати вправи стає все легше, дихання не збивається занадто швидко, серце функціонує більш продуктивно.

  1. Завдяки спорту можна їсти більше

Заняття спортом спалюють велику кількість енергії, яку необхідно поповнювати. Для росту м’язової маси необхідний білок, який також надходить в організм з їжею. Таким чином, дійсно, займаючись регулярно спортом, можна їсти більше і це не відіб’ється негативно на фігурі.

  1. Спорт підвищує працездатність

Підвищення продуктивності праці цілком природний результат спортивних тренувань. Хороший м’язовий тонус, приплив енергії, поліпшена робота головного мозку – все це сприятливо позначається на працездатності.

10.Позбавлення від зайвих кілограмів – це далеко не найбільший бонус від регулярних занять спортом