Професійно-технічна підготовка

Методична комісія викладачів та майстрів виробничого навчання по професіях: муляр, штукатур, лицювальник – плиточник; столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів, монтажник гіпсокартонних конструкцій готує майбутніх будівельників таких кваліфікацій :

  • Муляр – 2,3,4 розрядів ;
  • Штукатур – 2,3 розрядів;
  • Лицювальник – плиточник – 2,3,4 розрядів;
  • Столяр – будівельний – 2,3,4 розрядів;
  • Верстатник деревообробних верстатів – 1, 2 розрядів;
  • Монтажник гіпсокартонних конструкцій – 3 розряду.

Підготовку кваліфікованих спеціалістів здійснюють чотири викладачі та дванадцять майстрів виробничого навчання у 4 – х спеціалізованих кабінетах та 8 – ми майстернях .

DSCN2635 DSCN2639
Кабінет «Технології столярних робіт» Кабінет «Технології будівельних робіт»

Методична комісія професій сільського господарства:

  • тракторист – машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії “А1″, “А2″, “В1″, “В2″), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С1»);
  • слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С1»).

Навчально-виховний процес в группах здійснює 11 педагогічних працівників: з них 4 викладачі спецпредметів та 7 майстрів виробничого навчання.

Матеріально-технічна база відділення механізації налічує : 6 кабінетів, 6 лабораторій , слюсарну майстерню , пункт технічного обслуговування, тракторний тренажер , майданчик для регулювання сільськогосподарської техніки, майданчик для практичного водіння автомобілів і тракторів та машинний двір. Є певний перелік сільськогосподарської техніки , тракторів , комбайнів, обладнання та інструментів.

32pavP5230284 32pavPC110082
Лабораторія будови автотранспортних засобів Кабінет сільськогосподарських машин
P2170214 P2170210
Лабораторія технічного обслуговування автомобілів Лабораторія технічного обслуговування автомобілів

Методична комісія по професіям «Кухар , кондитер» , «Швачка» , «Оператор комп”ютерного набору» , «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Методична комісія об”єднує три професії , до її складу входять 5 талановитих, енергійних викладачів спец предметів та 6 не менш талановитих, енергійних майстрів виробничого навчання .

Головна наша мета – не просто навчити професії, а виховати творчу, креативну особистість, яка зможе знайти застосування своїм знанням та навичкам. Для досягнення цієї мети педагоги творчо працюють над нетрадиційними методами навчання, залучаючи до цього безпосередньо і самих учнів.

Відділення громадського харчування та торгівлі:

На відділенні навчається близько 90 чоловік. Навчання проводиться в лабораторіях кухарського та кондитерського виробництва, аудиторіях: «технології приготування їжі», «технології приготування борошняних кондитерських виробів», «устаткування громадського харчування»

DSC00281 DSC00402
Майстер клас майстра в/н Майстерння кухарів

Відділення комп”ютерних технологій.

На відділенні працює три викладача спецдисциплін та два майстра виробничого навчання навчаються три групи за професією «оператор комп?ютерного набору», «обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

До послуг учнів два комп?ютерних класи та три кабінети спецдисциплін з бухгалтерського обліку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 32kosh16
Кабінет “Основи роботи на ПК та Інтернет” Кабінет “Бухгалтерський облік”

Відділення швейного виробництва

Навчаючись на відділенні «швейна справа» учні мають можливість стати не просто швачкою, а дизайнером, модельєром одягу. В швейних майстернях, під керівництвом викладача та майстра виробничого навчання, є можливість свої найсміливіші мрії втілити в життя.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_0027
Швейна майстерння Швейна майстерння