Участь у виставці-ярмарці робітничих професій

Вибір професії – це найскладніший і найвідповідальніший крок в житті молодої людини. Одним із етапів професійного орієнтиру – є ярмарок професій,який відбувся 26 травня у місті Рівне на території парку “Молодіжний”.

DSC00730

Учні, майстрі та адміністрація 20-ти закладів професійно-технічної освіти презентували робітничі професії, представили власні вироби та провели майстер-класи. Наш заклад презентував вироби кулінарного та  кондитерського мистецтва,  смачні гамбургери та козацький куліш. На виставці були представлені вироби наших ліцеїстів під керівництвом майстрів: Гука А.В., Марковича А.М., Сюти І.М., Ревка М.В., Ваца М.Д., Табінського  П.В.,  Грицайчука П.С., Синицького В.В., Романика С.Б., Мельничука В.О. Учні груп 33,4 та 13 за професією “Кухар.Кондитер” разом із своїми працелюбними наставниками Табінською Н.Й., Смірашевською О.І. та Кошельник Л.О. приготували смачні та оригінальні страви, якими частували усіх охочих.

Продаж виробів уміло здійснювали учні 3 курсу та майстрі виробничого навчання. В підсумку, на ярмарці було продано близько 90% виробів ліцею. Також учні ліцею,які є активними учасниками ради учнівського  самоврядування (РУС), Гринюк Андрій, Мовчан Катерина та Касянчук Володимир мали змогу представляти наш заклад ,проводити профорієнтаційні розмови з гостями та присутніми ,запрошувати на навчання у Радивилівський професійний ліцей, пригощали усіх присутніх смачним кулішем та солянкою. Усі гості та відвідувачі ярмарку робітничих професій мали змогу поспілкуватися з представниками навчальних закладів, ознайомитись з умовами вступу, переліком професій та пільгами, якими може скористатися абітурієнт.

Цікаво і захопливо презентували свої навчальні заклади викладачі та студенти. Дякуємо працівникам, учням та РУС закладу за креативність та командну роботу! Рада учнівського самоврядування сподівається, що підсумки роботи ярмарку професій найближчим часом стануть вагомим внеском у сфері підготовки кваліфікованих фахівців нашого закладу та країни.

Голова РУС
Мовчан Катерина

DSC00729 DSC00731 DSC00732 DSC00736