Екскурсія на ЕКУ – Європа у нас

Нещодавно учні нашого ліцею (гр. №2, 31) разом з майстрами та викладачами відвідали ТзОВ «Електроконтакт Україна» у місті Броди.

DSC_3276

Завод був відкритий лише рік назад, але вже сьогодні покладає великі надії щодо працевлаштування населення та гідної заробітної плати. Це світовий виробник кабельно-провідникової продукції для автомобілів концерну BMW. Тому до працівників основна вимога – якість.

Екскурсія почалася біля головного входу на територію підприємства, де нас зустрів працівник ЕКУ. В рамках візиту учні дізналися про історію компанії, основні напрямки її діяльності, відвідали виробничі приміщення заводу.

Учнів вразила виконавча дисципліна та професіоналізм працюючих, а також автоматизація виробництва, чистота у приміщеннях та декоративне оздоблення дворових газонів. Під час екскурсії мали можливість спостерігати за всім виробничим процесом, який розпочинається від завезення матеріалів, розміщення їх на складах і закінчується пакуванням готової продукції та її відправленням. Після екскурсії у всіх залишилися приємні враження.

Нагадуємо, що професійний ліцей співпрацює з Бродівським та Золочівським заводами і готує для них кваліфікованих спеціалістів за професією «Монтер кабельного виробництва».

Ю. Маркович

викладач спецдисциплін

DSC_3279

DSC_3269