Не кашляй!

З нагоди Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом, який щороку відзначається 24 березня, в Радивилівському професійному ліцеї відбулись заходи, котрі організували: Вадим Салійчук, Валя Жерносєкова.

23 (6)

Група № 34 (навчається за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»), провела інформаційно-просвітницькі заходи та доповіді на виховних годинах у навчальних групах, де розповідалося про походження хвороби, симптоми діагностування та профілактика захорювання, невтішні статистичні дані. У групі №5 проведено виховну годину на тему “Сімейні цінності. Здоров’я”.
На завершення комплексу заходів учні груп №34, №4 побували на невимушеній бесіді з лікарем-ренгенологом Ірина Перетятко- Довгаль, котра в ігровій формі розповіла дітям про аспекти визначення та лікування хвороби з практичної точки зору. Ірина Іванівна акцентувала увагу на симптоматиці діагностування туберкульозу, та як вберегти себе від захворювання, які превентивні міри захворювання, дала обґрунтовані відповіді на запитання учнів. Слухачам були роздні інформаційні булети «Разом зупинимо туберкульоз», «Як вберегтись від туберкульозу» та цукерки з муколітичними властивостями. Також присутні мали змогу переглянути фільм про історію хвороби та визначних людей, яких туберкульоз забрав з життя.
Надіємось, обізнаність учнів дасть змогу вберегтися від захворювання на туберкульоз. Туберкульоз виліковний.
Будьте здорові!

23 (5) 23 (7) 23 (8) 23 (1) 23 (2) 23 (3) 23 (4)