Героїчні сторінки історії

« Знати історію- дбати про майбутнє» – під таким гаслом пройшов у ліцеї тиждень історії. Мета цього тижня – формування національно свідомої особистості, виховання в учнів почуття гідності, виховання свідомого громадянина своєї держави на основі історії свого народу. Більшість заходів були приурочені 100-річчю Української революції 1917-1921 років, під час якої українці відчайдушно боролися за створення власної держави.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У фойє ліцею було оформлено виставку малюнків, стінгазет «Історія в подіях і датах».  Відзначено роботи Мовчан К.(33 гр.), Каналош М.(33гр.), Ізовського М.(13 гр.),Гаврилюк Ю.(5 гр).

Протягом тижня проходив конкурс учнівських есе «Я- українець. Пишаюся нашими героями». Це розповіді про героїв Крут, повстанців Другої світової війни, знайомих, родичів, які захищали свободу і незалежність України на Майдані, про наших земляків, які загинули на Донбасі, про людей мирних професій, які приходять на допомогу у надзвичайних ситуаціях. Слід відзначити роботи таких учнів, як: Дутчак Д. (5 гр.) ,Сороки Д.(4 гр.), Мовчан К.(33 гр.), Каналош М. (33 гр.).

.       Відкритий виховний захід «На Аскольдовій могилі поховали їх…» був приурочений  подіям 1918 року під час війни між УНР і більшовицькою Росією.Відбулася битва під Крутами. Крути- це наша історія-трагічна, героїчна, сильна. Уважно слухали присутні розповіді ведучих Волошиної О. та Мовчан К. про студентів і гімназистів, які захищали Київ від більшовиків, про сучасних героїв, які продовжують жертовний шлях юнаків з далекого 1918 року.  Прозвучали пісні, вірші у виконанні учнів 33 групи Прокопчука М.,Устичук М., Гринюка А.,Климчук Г.,Каналош М.,Гром’як С., Шевчук І., Околіти С.

Протягом Тижня було організовано кінолекторій і учні мали можливість переглянути фільми про події Української революції, Дня соборності, про подвиги сучасних героїв України.

Тиждень історії завершився  олімпіадою з історії України, в якій взяли участь учні другого та третього курсів.

Вітаємо переможців:

1 місце –  Волошина О. (33 гр.)

2 місце – Крук С. (32 гр.)

3 місце – Устичук М. (33 гр.)

Проведені  протягом тижня історії заходи сприяли підвищенню інтересу в учнів до вивчення предмету. Історія вчить нас цінувати і пошановувати предків, збирати і примножувати , берегти надбання нашого народу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA