Учні профліцею проти насильства

Мабуть, найбільшим бажанням кожної людини у наш нелегкий час є прагнення повернути мир та запобігти насильству. Дуже важко усвідомлювати, що сучасний світ загруз у безодні жорстокості, підлості та байдужості. Здається, усе б віддав заради того, щоб ніхто не зазнавав горя та сліз.

20171204_104852

Своєрідною місією психологічної служби Радивилівського професійного ліцею є  навчити дітей толерантного ставлення один до одного, вмінню прощати, допомагати та підтримувати, бути небайдужим до чужої біди.

Психологічною службою в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» було проведено ряд заходів корекційно – розвивального характеру. А саме: заняття з елементами тренінгу «Толерантність та нетерпимість», виховна година «Світ без насильства» та флешмоб «Світ – вільний від насильства». Участь у заходах прийняли учні  груп № 5 «Оператор комп»ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» та  № 13 «Кухар, кондитер».

Учні виконували вправи «Знайомство», «Мішечок  толерантності», релаксаційну вправу «Чоловічок із паперу», «Передай імпульс по колу», а також працювали у групах для того щоб охарактеризувати поняття насильства, його видів та знати основні шляхи його попередження. Крім того учням було запропоновано перегляд ряду соціальних  відеороликів, один з яких був створений ініціативною групою нашого ліцею.

Виконавши вправи та прослухавши змістовну лекцію діти мали змогу виразити свої емоції та почуття у своєрідному флешмобі, який мав назву «Ця рука – не чинила насильства!».

Хочеться вірити, що заняття були не марними. Щиро сподіваємося на те, що наші учні в майбутньому будуть щасливими, мудрими та всебічно освіченими і гордо носитимуть найпочесніше звання – ЛЮДИНА!

 

Практичний психолог                                                              Крам Г.В.

20171201_110222 20171201_105822 20171129_093609