Безпека руху понад усе!

З 13 по 19 листопада в нашому ліцеї проходив тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня було проведено: відкритий урок з безпеки дорожнього руху, виховна година, олімпіада, вікторина та конкурс на кращий плакат з безпеки руху. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглиблення знань правил дорожнього руху.

IMG_3741

Викладачем предмету «Правила дорожнього руху і безпека руху» Целюх І.Я. і медичним працівником Меснікович Ю.О. був проведений відкритий урок «Надання першої медичної допомоги під час ДТП», на якому учні не тільки теоретично, а і практично вчились правильно надавати першу медичну допомогу при ДТП. Вчитель моделював різні ситуації, а учні успішно їх вирішували.

Також в рамках тижня провели олімпіаду із знань учнями правил дорожнього руху.

На виховній годині «Безпека на дорозі – безпека життя» учні  отримали корисно-пізнавальну інформацію про правила поведінки на дорозі, та правила користування залізничним транспортом.

З учнями 23 групи професії «Водій категорії B, C1» було проведено вікторину із знань правил дорожнього руху і етичному ставленню водіїв до інших учасників дорожнього руху.

Проведення тижня показало, що  учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглиблення знань правил дорожнього руху.

   Викладач: Целюх І.Я.

IMG_3747 IMG_3772