Представлення збірки віршів учнів

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»

Ліна Костенко

Вже багато століть люди намагаються пояснити чудо поезії! Чому слово здатне чарувати, підбадьорувати, надихати на подальшу боротьбу, зцілювати душу? Нажаль, відповіді на ці питання немає. Поезія й досі залишається для нас загадкою. Проте все більше вона вабить людство.

DSC_1340

Кажуть, що вірш – це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя. Про свої епізоди життя розказали нам учні Радивилівського професійного ліцею в збірці «Свіча запалена від серця». Презентація збірки відбулася 10 листопада. Уклали збірку викладач української мови та літератури Олена Кубіт та викладач спецпредметів, майстер виробничого навчання в групах «оператор комп`ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Вадим Салійчук.

До цієї збірки увійшли поезії наших учнів та випускників: Катерини Герус, Марії Романюк, Марії Герус, Катерини Мовчан, Зоряни Ваврищук (Блищак), Віктора Залужного. І нехай, це лише їхні перші спроби, проте, вони написані від душі!

До деяких поезій виконано ілюстрації ученицею ІІІ курсу Катериною Міштур та ученицею ІІ курсу Катериною Мовчан.

Учасники презентації декламували свої вірші, демонстрували малюнки та розказували нам, що їх надихнуло на написання творів.

Тетяна Мовчан,

методист

DSC_135