Гордість ліцею

Життя складне: постійний компроміс,

Постійний пошук і постійні втрати…

Лиш той, хто в ньому творить і «горить»,

Чогось досягне й буде чогось вартий.

         Осінь – найчарівніша пора року, сповнена ніжного смутку і багата на щедрі врожаї. Нещодавно у Радивилівському професійному ліцеї відбулось свято, присвячене збору врожаю, але не простого, а врожаю талантів.

1 (1)

Ліцей – як нива, а учні – зернятка що проростають, вчаться, досягають успіхів. Щороку серед учнів навчального закладу проводяться конкурси професійної майстерності, олімпіади, переможці яких представляють ліцей на обласному та всеукраїнських рівнях. Свято«Гордість ліцею» із врученням відзнак кращим учням із предметів загальноосвітнього циклу– відбулося вперше.

До номінації «Золота десятка ліцею» ввійшли учні II та III курсів, які мають найвищий середній бал із загальноосвітніх предметів за 2016-2017 навчальний рік. Зазвичай, це скромні в повсякденному житті діти, в яких є свої захоплення та мрії. Вони з легкістю опановують улюблений предмет гуманітарного, природничого чи математичного циклу. Однак,  об’єднує їх всіх – бажання вчитися. Із привітальним словом до учнів та всіх присутніх звернулася заступник директора з НР Тимочко О.Т.. За успіхи в навчанні та за сумлінне виконання громадських доручень кращі учні, а це представники кожної групи (Кащишин Ю., Мандзюк В., Крук С., Мовчан К., Коротун Я., Іванюк О., Шешуков В., Перетятко М., Зайчук І., Загурський Б.), отримали грамоти.

В ліцеї навчаються справді незвичайні діти, яких Бог обдарував талантами співати, танцювати, відчувати поезію, читати гумор. Як непросто перевтілитися, пронести крізь серце і душу, розкрити в словах, музиці, рухах танцю те найпотаємніше, що хочеш сказати людям. Але нашим учням це вдається. В номінації «Творче сузір’я» заступник директора з НВР Онук С.М. і відзначив талановиту молодь, без якої не проходить жодний виховний захід. Майстер поетичного слова, викладач Захисту Вітчизни, Ярмусь В.Д. вручив відзнаку «Золоте перо» юній поетесі ліцею, Мовчан К.. Вірш про загиблих героїв АТО «До тебе, Україно!» у зворушливому виконанні дівчини не залишив байдужим нікого з присутніх.

Здорових, сильних, спритних, змужнілих хлопців та не менш спортивних дівчат привітав у номінації «Спортивна надія» керівник фізичного виховання Налєво П.О..

Влітку, на центральній площі Незалежності нашого міста, пройшли обласні відбіркові змагання на чемпіонат України за програмою «Streetworkout».  А відбулись вони за ініціативи наших ліцеїстів. Серед них є наші випусники, а також учні, які продовжують і далі займатися вуличною гімнастикою. Команда ліцеїстів «StreetGeneration» представила публіці нову постановку, в якій було ще більше пластики та майстерності.

За навчальний рік  учні ліцею показали високий рівень  в обласних конкурсах, виступах, оглядах, фестивалях. Діти виготовляють неймовірної краси вироби з паперу, природного матеріалу, дерева, тканини, стрічок. Керівник гурткової роботи Салійчук Я.В. в номінації «Знай наших»запросила на сцену призерів обласних творчих конкурсів. Дипломами учасників Всеукраїнських  олімпіад з англійської мови «Олімпус» та «Гринвіч» були також нагороджені 16 учнів ліцею.

Протягом свята звучали щирі вітання ведучих (Борисевич І.П., Ярмуся В.Д.), музичний подарунок від третьокурсниць Малькової А. та Костюк К.., а справжній шквал аплодисментів та заряд позитиву на цілий тиждень викликали влучні жарти учасників ліцейної команди КВК «Шо не ясно» та усмішка «Якщо жінка надоїла» «Гумориста року», учасника обласного конкурсу «Поліські пересмішники» Криворучка С.. Завершальним акордом свята був гімн ліцею, виконаний нашими учнями. Очевидно, що такий захід повинен стати доброю традицією, хорошим стартом та стимуломдля першокурсників, які тільки переступили ліцейний поріг. Належне слід віддати і невтомним, творчим, талановитим викладачам, майстрам, класним керівникам, які навчають та виховують сучасну молодь.

Напередодні Дня вчителя хочеться побажати всім педагогам здоров’я, миру, злагоди, натхнення, щоб ми гордилися нашими учнями, а вони – своїми наставниками.

 

О.Довбета,

голова м/к викладачів

загальноосвітніх предметів

2 3 4 5 6