Підсумки тижня фізичної культури

Пройшов тиждень фізичної культури та спорту. Звітуємо!

dsc_8431

Як відомо з попередньої статті тиждень розпочався з фотоконкурсу на тему «Молодь обирає здоровий спосіб життя». Усі навчальні групи підготували цікавий матеріал, кращими були роботи груп №23, №34, №38. Також в цей день обрали найсильнішого учня ліцею по штовханню гирі вагою 16кг  серед перших курсів, та 24 кг серед 2-3 курсів. Отже, найсильнішими стали, учень групи №32 Джурило Володимир та учень групи №24 Наконечний Олександр.

У вівторок на спортивних майданчиках ліцею проходили змагання серед дівчат. До програми змагань ввійшли такі види: стрибки на скакалці, дартс, штрафні кидки, найдовший стрибок , прес за 1хв. (для капітанів), боулінг і спортивна вікторина. В боротьбі за 1 місце команди активно протистояли один одному не поступаючись ні в чому. Перше місце вибороли дівчата групи №23, другими стали учениці  з групи №34, та третіми спортсменки групи №13.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dsc_8402

В середу 14 вересня відбулися також змагання і для юнаків нашого ліцею, в програму входили такі види: підтягування на перекладині, дартс, штрафні кидки, пенальті на влучність, найдовший стрибок, кульова стрільба (для капітанів), спортивна вікторина. Перше місце група №24, друге група №13, третє група № 20.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Найзахоплюючим днем тижня був четвер, адже весь навчальний заклад зміг поспостерігати за фізичною підготовкою не лише учнів, але й працівників.На стадіоні ліцею відбулася товариська зустріч з міні футболу між збірною працівників та збірною учнів ліцею. Честь команди працівників захищали : Онук С.М, Гук А.В., Маркович Ю.А., Гринюк С.О., Налєво П.О., Смірашевський В.Г., Романик С.Б., Сюта І.М., Мелих С.С. За збірну  учнів ліцею брали участь Фаринович Олег , Налєво Назар, Околіта Леонід – гр.№24; Гуменюк Володимир – гр.№20; Мартинюк Андрій, Камінський Вадим гр.№21. Суддя матчу – Чумак Є.Д.

Основний час гри закінчився з рахунком 5:5. За команду учнів голи забивали Фаринович Олег(1), Налєво Назар(1) , Гуменюк Володимир(1), Камінський Вадим(2)., за команду працівників голами відзначились  Онук С.М.(2),Маркович Ю.А.(1), Налєво П.О.(2).

В післяматчевих пенальті перемолу здобула команда збірної учнів ліцею з рахунком 3:2.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

oaucngnpcri

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вітаємо усіх з здобутими перемогами,  бажаємо бути здоровими та вести спортивний спосіб життя!!!