За місяць: Квітень 2018

День Цивільного Захисту

25 квітня в ліцеї був проведений День Цивільного Захисту.

 

DSC00574

Вміємо працювати – вміємо перемагати

Обробка деревини – одне з найстаровинніших ремесел, яке опанувала людина. Завдяки своїм чудовим властивостям дерево і зараз залишається досить цінним та широко вживаним будівельним матеріалом. Столярне ремесло серед інших завжди було надзвичайно важливим.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Київський національний університет культури та мистецтв зустрів наших учнів

Київський національний університет культури  та мистецтв щодня влаштовує масштабні прийоми для українських абітурієнтів. 18 квітня з метою вивчення історії навчального закладу,виховання національної свідомості ,естетичного збагачення та розвитку, учні Радивилівського професійного ліцею з  професій « Кухар. Кондитер», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. ОКН .», «Столяр будівельний. Монтажник гіпсокартонних конструкцій » на чолі з майстром виробничого навчання Смірашевською О.І. та викладачем спец предметів Яміловою Н.В. завітали до університету.

1-47

День відкритих дверей в професійному ліцеї

У ліцеї відбувся традиційний День відкритих дверей. Абітурієнти та їх батьки з Рівненської, Львівської, Тернопільської областей приїхали до Радивилова аби поринути в атмосферу ліцейного життя.

DSC00407

Насильство. Як його уникнути

Однією з основних складових частин фізичного та психічного здоров’я  особистості є відповідний мікроклімат в домашніх умовах, в умовах навчання та проведення дозвілля.

DSC00263

Котилася писанка тай на святковий стіл

Цього року вперше відбувся майстер-клас з писанкарства для учнів гуртожитку, який провела вихователь Перець О.В. Метою заходу було створити спільну атмосферу стародавніх українських традицій, які діти зможуть внести в свою сім’ю.

image-0-02-04-127a67ddee2398aafb37842f578e06d77c74df5c4088ec9c8487ab232fbe6971-V