За місяць: Березень 2018

Військова служба за контрактом

27.03.2018 року в актовій залі професійного ліцею у рамках плану місячника оборонно-масової та спортивної роботи відбулася зустріч із представником 14 механізованої бригади, сержантом контрактної служби, учасником АТО, командиром мінометної батареї Фурмузаном Станіславом Васильовичом. Тема зустрічі: “Військова служба за контрактом, її перспективи”. Обговорення даної теми пройшло змістовно, жваво та цікаво.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Не кашляй!

З нагоди Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом, який щороку відзначається 24 березня, в Радивилівському професійному ліцеї відбулись заходи, котрі організували: Вадим Салійчук, Валя Жерносєкова.

23 (6)

Майстрували кращі

З 19 по 21 березня 2018 року у Радивилівському професійному ліцеї проходив І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності із професії столяр будівельний.

IMG_2221

День пеозії в професійному ліцеї

 

Ну що б, здавалося слова?
Слова та й голос -
Більш нічого.
А серце б’ється -  ожива,
Як їх почує. Знать, од Бога
І голос той, і ті слова
Ідуть між люди!                Т.Шевченко

Чи задумувались ви коли-небудь, звідки в душі людини народжуються геніальні вірші? Від чого з’являється дивовижний дар,  який спонукає звичайні слова звучати по-новому, від яких сильніше б’ється  серце і захоплює подих?

mage (1)

День добровольця

З нагоди дня українського добровольця учні гуртожитку професійного ліцею груп №11 та №3 під керівництвом вихователя 3 поверху Ковальчук О.Л. провели вечір вшанування пам’яті добровольців  часів Вітчизняної війни та АТО. З душевним хвилюванням та трепетом хлопці поклали квіти до могил полеглих бійців, запалили свічку та хвилиною мовчання, з повагою та глибокою шаною пом’янули  воїнів, що  трагічно загинули, обороняючи свою Батьківщину.

IMG_20180314_173448

Призов громадян на строкову військову службу

 

  1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року №33/2018 “ Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році ” в квітні-травні 2018 року буде проводитись черговий призов на строкову військову службу громадян 1991 – 2000 років народження.

До тебе, Тарасе!

Про нього кажуть “геній”, “пророк”, “український Месія” – сьогодні постать поета стала ідеологічною.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA