За місяць: Січень 2018

Збігає термін реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО!

ZzzЛьвівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що 31 січня 2018 р. останній день реєстрації на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2018.

День Соборності України

В Україні 22 січня в честь проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в 1919 році відзначається День Соборності. Учні 5 групи  відвідали виховну годину, яка присвячувалася цьому історичному дню. Соціальним педагогом було запропоновано перегляд історичного  відеоролику та створення символічного прапору України, де діти написали свої побажання та теплі слова до країни.

IMG_20180124

Педагогічні читання

В ліцеї традиційно пройшли педагогічні читання за темою “Формування ключових компетенцій учнів при викладанні загальноосвітніх дисциплін, спецпредметів та проведенні уроків виробничого навчання”. Виступаючі розкрили суть поняття компетенція, компетентнісний підхід у навчанні та проаналізували перелік основних ключових компетентностей учнів. Педагогічні читання пройшли на досить високому методичному та науковому рівні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ПРОВОДИТЬ ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ ДО ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Навчання у вищих військових закладах це:

РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ПРОВОДИТЬ ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ– це: