За місяць: Листопад 2017

Слово – не горобець…

Про чистоту нашої мови та про вплив ненормативної лексики на здоров’я людини говорили нещодавно у професійному ліцеї.

DSC_3105

Батьківські збори

24 листопада у професійному ліцеї відбулись загальноліцейні батьківські збори.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Безпека руху понад усе!

З 13 по 19 листопада в нашому ліцеї проходив тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня було проведено: відкритий урок з безпеки дорожнього руху, виховна година, олімпіада, вікторина та конкурс на кращий плакат з безпеки руху. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглиблення знань правил дорожнього руху.

IMG_3741

Заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Психологічною службою профліцею в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» було організовано зустріч з старшим оперуповноваженим  ювенальної превенції  Кузьмічем Віктором Станіславовичем.

20171115_085925

Тиждень комп’ютерних дисциплін

Проходив тиждень професії “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Оператор комп’ютерного набору”.

23548128_1495712910484478_1244129901_n

Тиждень української писемності та мови

Від Нестора Літописця до Петра Яцика…

Як нема без зірок небозводу,

Як блакиті без сонця нема,

Так і мови нема без народу,

і народу без мови нема.

 

З часу винайдення писемності фактично розпочався період розквіту історії людства, тому що стало можливим не тільки передавати усно мовну інформацію на відстані, але й закріпити її в часі, тобто у писемній формі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Представлення збірки віршів учнів

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»

Ліна Костенко

Вже багато століть люди намагаються пояснити чудо поезії! Чому слово здатне чарувати, підбадьорувати, надихати на подальшу боротьбу, зцілювати душу? Нажаль, відповіді на ці питання немає. Поезія й досі залишається для нас загадкою. Проте все більше вона вабить людство.

DSC_1340

Усі на ярмарок професій !

9 листопада  у міському Будинку культури відбувся традиційний ярмарок професій та освітніх програм. Ця профорієнтаційна зустріч організована районним центром зайнятості  для молоді , учнів випускних  і старших класів Радивилова,  Радивилівського району  та зокрема для учнів  Радивилівського професійного ліцею з представниками  вищих та професійних навчальних закладів.

DSC_1326

Лекція – бесіда про сокровенне

Вся діяльність Радивилівського професійного ліцею спрямована на виховання кваліфікованого працівника та всебічно розвиненої особистості. Велика увага приділяється забезпеченню духовного та фізичного здоров’я людини. Адже у здоровому тілі – здоровий дух!

20171101_090228