За місяць: Травень 2017

Винищення єврейського населення на території Радивилівського району

На спомин про непоправні сторінки в історії Радивилівського району учні профліцею, а саме група № 32 («Тракторист – машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С») були запрошені на тематичне інформування у Районний краєзнавчий музей.

20170529_103604

Обласна виставка-ярмарок

Відповідно до обласної програми розвитку освіти на 2016-2018 роки, 28 травня було проведено обласну виставку-ярмарок робітничих професій.

DSC03830

День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію, вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

DSC_9481

Конкурс фахової майстерності

12 травня на базі Мирогощанського аграрного коледжу був проведений регіональний r8axqMduRJU за професією “Тракторист-машиніст с/г виробництва”.

Дбаючи про екологію

“Гадаємо, що школа майбутнього повинна найповніше використовувати для гармонійного розвитку людини все, що дає природа і що зможе зробити людина для того, щоб природа служила їй. Уже через це ми повинні берегти і поновлювати природні багатства, які маємо”.

В.Сухомлинський

Без сьогоднішніх наших колективних зусиль надія на виживання людської цивілізації стає проблематичною.

IMG_20170421_102145 (1)

72 річниця перемоги

На відзначення 72 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та відзначення Дня пам’яті та примирення.

IMG_20170509_102739

День відкритих дверей

7 травня в нашому закладі відбувся День відкритих дверей. Учні шкіл регіону та їхні батьки мали змогу ознайомитись з професіями, які можна опанувати в ліцеї отримали необхідну консультацію з будь-якого напрямку підготовки, поспілкуватися з викладачами, майстрами виробничого навчання і учнями професійного ліцею.

18319148

ІІ етап всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією „кондитер”

25-26 квітня 2017 року на базі Державного навчального закладу „Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі” проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією „Кондитер”.

DSCN5242

ЕКУ відчинив двері учням

Екскурсії на виробництво – що може бути більш захоплююче для учнів профтехзакладу, які щодня намагаються зрозуміти, як влаштований цей великий світ.

EBokLqBltu8