За місяць: Березень 2017

Тренінг розвитку лідерських якостей

Незабаром у нашому   ліцеї відбудеться грандіозне дійство, яке не залишить осторонь жодної людини. А саме –  конкурс на найкрасивішу дівчину ліцею. Вже стало доброю  традицією обирати першу красуню у час, коли пробуджується природа.

20170315_094859

Про Facebook, англійську і не тільки…

Facebook – одна із найбільших соціальних мереж у світі, кількість користувачів якої у минулому році становила вже 1,5 млрд осіб. Однак Facebook – це не лише платформа для спілкування та знаходження нових друзів. Це ще й гарне місце для вивчення іноземної мови, зокрема англійської.

154545

Не забуде Україна Шевченкове слово

Коли почався Шевченків шлях до нас? У прямому, реальному вимірі, мабуть, тоді, коли вродилась та дитина, якій було суджено стати нашим духовним батьком.  Ту живучу воду і поживу, що він нам приніс, коли він почав писати поезію, коли народився Поет. А вже в найглибшому сенсі, то відразу ж після його смерті, коли народ супроводив труну свого Батька і Поета до його останнього поховання на Чернечій горі і коли – тоді ще непомітно, лише в серцях його потомків – народився Пророк.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Подорож океаном рідної мови

Ну що б здавалося слова?
Слова та голос – більш нічого,
А серце б’ється, ожива,
Як їх почує.

(Т. Шевченко)

         Ніжна, співуча,  вишнева, солов’їна, волошкова, калинова…Безліч епітетів можна підібрати, щоб описати нашурідну мову. Для нас, українців, мова — не просто основний засіб спілкування, а перш за все — невичерпне джерело мудрості, в якому зібрані кращі надбання нашого народу. В цьому ще раз мали змогу переконатися учні 11 групи Радивилівського професійного ліцею, які здійснили незвичайну мандрівку разом із викладачем української мови та літератури Грицайчук В.І..

валя

Свято 8 березня

“Світ у якому ми живемо тримається на тендітних жіночих плечах.

На розумінні й терпінні, доброті і домашньому затишку – і все це для нас створює жінка”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Загальна фізична підготовка

Відбулась першість ліцею із загальної фізичної підготовки серед юнаків та дівчат.

Безымянный